Çanakkale Ayvacık Masaj Salonu Zümrüt

, farklı türlerinin yanı sıra farklı şekilde faydaları olan bir terapi yöntemidir. Çanakkale ayvacık masaj salonu Thai terapisi ovma ve sıkma terapi yöntemlerinden farklı olarak germe ve esnetmeye dayalı bir yöntemdir. Temelde Hint yoga ve Çin geleneksel tıp yönteminden oluşur. Geleneksel olarak Nuad Bo-Rarn diye anılan Thai terapisi, beden ve ruhun tedavi edilmesine dayalı bir masaj türüdür. Ayvacık masaj salonu Bu terapinin içeriği ise, bedeni saran, elektromanyetik veya enerjik alanları baskı yoluyla tedavi etmektir.

Stres yorgunluğun yanı sıra kan dolaşımının düzenlenmesine, ve vücuda enerji aktarımı yapılmasına yardımcı olur. Bu terapi yöntemi sert bir zeminde yapılmakta olup elliyi aşkın esnetme, baskı ve germe hareketi bulunur. Çanakkale ayvacık masaj salonu . En az bir buçuk saat süren bu uygulama farklı farklı pozisyonlarda gerçekleşir. Uygulama sonrasında vücutta bulunan gerilim serbest bırakılır.

Ayaklar, bacaklar, sırt ve boyun bölgeleri olmak üzere 4 farklı bölgeye uygulanır. Kas yoğunluğunun olduğu ve sinirlerin geçtiği ayak ve bacak bölgesi en çok zaman alan bölgelerdir. Sırt ve boyun kısmında ise esnetme ve germe hareketleri uygulanan bir masaj yöntemidir.